☩ Par Mums / About us ☩

7
Viss aizsākās nosacīti nejauši – ar kokiem uz ofisa sienas un turpinājums jau bija neizbēgams – iepatikās!  Un nu jau jautājums vairs nav – kurš mums ļaus, bet – kurš mūs apturēs!? Pa vienai bildei vien padaram pasauli skaistāku!
Tad nu tā, mums ir otas un dullas idejas, Jums savas trakākas un mazāk trakas idejas, liekam kopā, darām Rīgu un skatāmies kas no tā visa sanāks!  Esam forši cilvēki bez aizspriedumiem un atvērti sadarbībai. Apdarināt varam kā sienas, tā kanvas, mēbeles un visādas citādas, dzīvas un nedzīvas virsmas ar Jums vēlamiem motīviem.
Iedvesmai “uzmetam aci” kreisajā pusē esošajām galerijām ar jau tapušajiem darbiem. Ieskatamies arī sadaļā – “pārdod” un ja tomēr nekas no tur redzamā nekustina sirdi, droši izmantojam kontaktu formu vai zvanam 29167699 ; 25910355
 

f044b85aba27ed56a1b9dd85b3f16285

It all begins with black tree silhouettes on the office wall… And right about now the question isn’t who is gonna let us – it’s who is gonna stop us!! Making the world more beautiful, one picture at the time!

We’re nice, open minded people without prejudice and open to cooperation. We do accept custom orders – stencil portraits (celebrities or your loved ones), all kinds of  canvas paintings (cars, nature, etc., – your choice). We also do murals (company logo, interior decor, etc., ). We can paint on almost any surface.

Please check our photo galleries with complete art work (on the right side of the page). Also, feel free to check out our art for sale here or contact us and have something made just for you!

Follow us on facebook https://www.facebook.com/sienas.gleznojumi

Follow us on twitter https://twitter.com/Monster_Murals

Advertisements

As Long As it's Black!

%d bloggers like this: